Тел. (066) 605-06-06
Viber (066) 605-06-06

Корисні статті

Рівні зносостійкості керамічної плитки

Рівні зносостійкості керамічної плитки

Зносостійкість керамічної плитки Під «зносостійкість» плитки мається на увазі її здатність витримувати механічні та хімічні навантаження Зносостійкість - це один з найголовніших критеріїв плитки. Адже від цього буде залежати термін служби і її зовнішній вигляд. Для того щоб розуміти, яку плитку краще покласти в потрібному вам місці існує п'ять категорій зносостійкості, які позначаються шкалою PEI..

30.06.2020
0
549
Типи покриття керамічної плитки

Типи покриття керамічної плитки

 На сьогоднішній день керамічна плитка є незамінним оформленням в інтер'єрі. Різні види і форми плит, дозволяють втілити будь-яку задумку і зробити ваше приміщення унікальним. Естетичну і практичну сторону плитки багато в чому визначає її поверхню, яка створюється за допомогою різноманітних методів виробництва.Виділяють такі типи покриття:- Матове- Глазуроване і гляневе- Структурована аб..

06.03.2020
0
913
Ректифікована плитка

Ректифікована плитка

Що таке ректифікована плитка?На сьогоднішній день ринок облицювальних матеріалів дуже широкий. Все частіше при виборі кахлю, ми стикаємося з таким терміном, як «ректифікована плитка». Давайте розберемося, так що ж собою являє дана плитка? Розглянемо всі її плюси і мінуси.У процесі випалу, краї керамічних і керамогранітних виробів деформуються, що призводить до невеликих відмінностій між ними, наві..

17.02.2020
0
764