Тел. (066) 605-06-06
Viber (066) 605-06-06

Типи покриття керамічної плитки

  • Типи покриття керамічної плитки

 На сьогоднішній день керамічна плитка є незамінним оформленням в інтер'єрі. Різні види і форми плит, дозволяють втілити будь-яку задумку і зробити ваше приміщення унікальним. Естетичну і практичну сторону плитки багато в чому визначає її поверхню, яка створюється за допомогою різноманітних методів виробництва.


Виділяють такі типи покриття:


- Матове
- Глазуроване і гляневе
- Структурована або рельєфна
Лапатоване
- Поліроване


Давайте розберемося з особливостями кожного виду покриття. Їх перевагами і рекомендаціями щодо застосування.


Матове покриття:


 Даний вид плитки має натуральний вигляд, тому як після випалу не піддається подальшій обробці. Існує думка про те, що в обслуговуванні вона більш вибаглива, ніж глянцова. Але це не так. Догляд за цією плитою ще простіше, ніж може здатися. Так як сучасна матова плитка не вбирає в себе масло і вологу, на ній в результаті не видно бруд, розлучення і жири. Вона стане відмінним облицювальним матеріалом для будинку, де живуть діти. Особливо практично її застосовувати для облицювання підлоги. Так як при попаданні рідини на неї вона не стає слизькою як глянсова. Цей вид покриття часто використовують в аквапарках, саунах. Так само вона відмінно підійде, якщо ви вирішите зробити акцент на інших елементах інтер'єру, так як вона не притягує до себе багато уваги. Відмінним застосуванням для неї стане облицювання ванної кімнати, кухні або стін залу.


Глазуроване і глянцеве покриття
 

 Такі види плиток мають схожість, після випалу вони покриваються шаром глазурі. Тільки у глазурованній плитки основа покрита орнаментом, а глянцева має однорідну, гладку дзеркальну поверхню. Вони ідеально підійдуть в тому випадку, якщо ви вирішили візуально збільшити приміщення, надати йому світла і легкості. Через свою гладку поверхню, даний вид плитки дуже просто миється, але варто відзначити, щоб отримати відмінний результат, вам буде потрібно докласти зусиль і натерти поверхню сухою ганчіркою до блиску. Даний вид кахлю непрактично встановлювати в місцях з підвищеною вологістю, так як ідеально гладке покриття накопичує вологу, стає слизьким і травмонебезпечним. Хорошим рішення стане для людей, які хочуть візуально збільшити простір, цінують класику дизайну перевірену часом.


Структуроване або рельєфне покриття


 Рельєфна плитка як облицювальний матеріал, визнана дизайнерами однією з найцікавіших за своїм зовнішнім виглядом. Вона спочатку виділяється своєю шорсткою або опуклою структурою, доповнюється прикрасами і узорів різної складності. Даний вид плитки виготовляють з детальною імітацією під натуральні поверхні, такі як дерево, камінь, тканину або шкіру, тому з першого погляду дуже важко відрізнити від справжньої сировини. Структурована керамічна плитка і керамограніт - допоможе вам створити унікальний, а головне безпечний дизайн приміщення.


Поліроване покриття


 Для виготовлення полірованої поверхні керамограніта зрізають верхній шар плитки і шліфують виріб, поки воно не набуде глибину кольору і блиску. Для даного виду характерна схожість з натуральним каменем. Такий кахель відмінно впишеться в сучасний дизайн приміщення. Але слід врахувати, що при вологості вона стає більш слизькою.


Лаппатірованое покриття
 

 Лапатована поверхня це два в одному - матове покриття і полірування. Виготовляють її шляхом зрізання невеликого шару вже готової матовою плитки. У підсумку виходить полуполірованную виріб. Таке поєднання дає ряд переваг. Йому не страшні подряпини, сколи та тріщини - імунітет до зносу. Гарний у місцях з великою прохідністю. Відсутність відблисків - відмінно впишеться навіть в класичний інтер'єр. Стійкість до різних температурних режимів. А також, ця поверхня стійка до ковзання в місцях підвищеної вологості.


При виборі керамічної плитки, необхідно заздалегідь продумати який тип поверхні підійде до вашого дизайну і правильно впишеться в приміщення. У нашому інтернет магазині Plitka-Santehnika.kiev.ua Ви обов'язково знайдете плитку, яка ідеально підійде по всіх параметрах. Ми працюємо з відомими Світовими Брендами, для яких Якість - це пріоритет №1.

06.03.2020 19:07:54
0
1097

Коментарі:

Увага: HTML символи заборонені!