Тел. (066) 605-06-06
Viber (066) 605-06-06

Ректифікована плитка

  • Ректифікована плитка

Що таке ректифікована плитка?

На сьогоднішній день ринок облицювальних матеріалів дуже широкий. Все частіше при виборі кахлю, ми стикаємося з таким терміном, як «ректифікована плитка». Давайте розберемося, так що ж собою являє дана плитка? Розглянемо всі її плюси і мінуси.

У процесі випалу, краї керамічних і керамогранітних виробів деформуються, що призводить до невеликих відмінностій між ними, навіть якщо вони виготовлені в одній партії. Це значно ускладнює справу при виборі і укладці плит.

Тому з розвитком технологій придумали ректифіковану керамічну плитку або, по-іншому, «безшовну». Її краї обробляються спеціальним алмазним обладнанням для того, щоб вироби мали фіксовані розміри, рівні краї і не змінювалися з роками. Безшовною її називають внаслідок зменшення зазору між плитами. Звичайний кахель має закруглені або об'ємні краї. Тому при укладанні намагаються залишити зазор побільше, щоб таким чином згладити кромку і прибрати нерівності. У ректифікату - краї рівні. Відповідно, потреби в яскраво виражених швах - немає. Таку плитку вдається укладати з мінімальним швом до 1-го. мм, який після затірки створює видимість ідеальної безшовної поверхні. У сучасному дизайні це практичне і актуальне рішення.


Особливості монтажу

Важливо пам'ятати, що при укладанні такої плитки, потрібно особливу увагу звернути на початковий стан поверхні. Поверхня, на яку буде встановлюватися плитка, повинна бути ідеально вирівняна. Слід також врахувати, що даний матеріал не можна монтувати на рухоме підставу, і ділянки, де різко виражені температурні зміни від плюса до мінуса. Так як плитка буде схильна до більшого розширення і стиснення, що може привести до тріщин.


Переваги та недоліки ректифікованого кахлю

У будь-якого виду плитки є, як свої переваги, так і недоліки. Тому підбирати виріб слід виходячи із завдань, які будуть виконуватися облицювальним матеріалом.

До мінусів такого матеріалу можна віднести високу вартість. Через маніпуляції, що проводяться з плиткою після випалу, ціна виробу вище, ніж у звичайної керамічної плитки. Монтаж також обійдеться трохи дорожче. Працювати з цим видом облицювального матеріалу досить складно і довго, тому варто підшукати кваліфікованого майстра, адже тільки він зможе виконати таку тонку роботу якісно.

Безперечними плюсами даного виду керамічних виробів є:

- Мінімізація зазорів. Навіть при незначних швах, там не скупчується пил і волога, що попереджає розвиток мікробів. А значить, збільшується гігієна. Тому безшовна плитка ідеально підійде для ванної кімнати і укладання басейнів.

- Простота в догляді. Покриття легко очищати від забруднень, а найприємніше для цього - не потрібно володіти спеціальними вміннями, так як досить лише звичайного розчину для миття підлог або стін.

- Елегантний зовнішній вигляд. Такий матеріал виглядає вишукано, має різноманітну форму і в силі реалізувати навіть найскладніший дизайнерський концепт.

Безшовну плитку можна застосовувати як для обробки внутрішніх приміщень: стін і підлоги, так і для декорування фасаду будівлі. Вона візуально збільшить розміри приміщення і створить ідеальну видимість монолітності, що, безсумнівно, внесе родзинку і розкіш в Ваш проект. Відмінні технічні характеристики і чудовий дизайн наділили ректифікований керамограніт великими перевагами перед іншими плитами. Вибравши такий матеріал, ви будите, упевнені в якості і довговічності вашого ремонту.

На нашому сайті Plitka-Santehnika.kiev.ua представлена ​​ректифікована (безшовна) плитка від провідних світових виробників. Завдяки великій колірній гамі і різноманітності поверхонь - кожен знайде саме те, що доведеться Йому до душі!

17.02.2020 09:01:37
0
912

Коментарі:

Увага: HTML символи заборонені!