Тел. (066) 605-06-06
Viber (066) 605-06-06

Рівні зносостійкості керамічної плитки

  • Рівні зносостійкості керамічної плитки

Зносостійкість керамічної плитки


Під «зносостійкість» плитки мається на увазі її здатність витримувати механічні та хімічні навантаження Зносостійкість - це один з найголовніших критеріїв плитки. Адже від цього буде залежати термін служби і її зовнішній вигляд. Для того щоб розуміти, яку плитку краще покласти в потрібному вам місці існує п'ять категорій зносостійкості, які позначаються шкалою PEI.


Позначення класів зносостійкості за шкалою PEI розшифровуються так:


  • РЕІ I і II - Дуже добре підходять для житлових приміщень з низьким рівнем зовнішніх подразників. Рекомендується ходити без взуття або в м'якому взутті. Місця для укладання: сан-вузли, спальні.
  • PEІ III - Допускається середня і низька інтенсивність рухів по поверхні. Можна ходити і у взутті з більш жорсткою підошвою. Рекомендують класти в кухнях, коридорах, передпокоях і балконах.
  • PEI IV - Високий рівень зносостійкості. Може використовуватися в громадських місцях, таких як: офіси, ресторани, коридори житлових будинків, бари.
  • PEІ V - Найвищий рівень і найміцніший. Йому не страшні ніякі пошкодження і навантаження. Найчастіше використовується для укладання на станціях метро, ​​вокзалах, тротуарах та інших жвавих і інтенсивно прохідних місцях.


Велика розмаїтість плитки ви можете знайти в каталозі нашого інтернет-магазину Plitka- santehnika.kiev.ua. Ми надаємо якісну і перевірену продукцію за найвигіднішими цінами.

30.06.2020 13:16:58
0
681

Коментарі:

Увага: HTML символи заборонені!